11 th


Sep 2013

Zobacz jakie choinki sprzedajemy

Co roku na polskich stołach podczas Wigilijnej wieczerzy króluje karp, barszcz oraz pierogi. Nieopodal stołu natomiast króluje choinka. Dla wszelkich, którzy poszukują świeżego, pachnącego lasem drzewka mamy dobrą wiadomość. Sprzedaż choinek realizowana z dowozem pozwoli nam w wygodny sposób zaopatrzyć się w wymarzone, bajkowe drzewko, bez jakiego święta nie mogą się udać.

Doświadczony dostawca dba o to, aby do rąk klientów trafiły jedynie śliczne sztuki, zdrowe, z pewnej plantacji. Do wyboru mamy drzewka doniczkowe, jak również cięte. Możemy kupić jodłę kaukaską, lub również świerk w wersji pospolitej, oraz kłującej. Każde z tych drzewek ma własne zalety. Jodła na przykład nie pozwala na to, aby igły opadły, lecz je zasusza.

Jednakże świerk to drzewko o długiej tradycji, jest wykorzystywany jako drzewko świąteczne od pokoleń. Oba gatunki wyróżnia niepowtarzalny zapach, oraz kolor. Firma realizuje także detal jak również hurt. Zamówienia można składać poprzez internet, lub drogą telefoniczną. Pracownicy dostarczą choinkę na okres łatwo do osobistego domostwa, abyśmy nie musieli szukać punktu sprzedaży na mieście.

Do wyboru będziemy mieli także olbrzymie drzewka do postawienia w przydomowym ogrodzie, jak również mniejsze, jakie bez problemu zmieszczą się w mieszkaniu. Świerk hurt to gwarancja najwyższej jakości już od 2006 roku, jak to firma po raz pierwszy zajęła się sprzedażą świeżych, prawdziwych choinek z wiodących, pewnych plantacji. Eleganckie drzewka, gęste, wytrzymałe sprawią, że poprzez długie tygodnie będziemy się radować klimatem świąt.