13 th


Sep 2013

Nowe rozwiązania odnośnie FB

Internet jest dużym źródłem informacji dla milionów użytkowników z całego świata. Wśród witryn internetowych nadzwyczajną popularnością weselą się więc serwisy o charakterze poradników. Odpalamy internet zazwyczaj po to, aby pozyskać pożyteczną wiedzę. Zdołamy ją znaleźć właśnie na stronach poradnikowych.

Wśród dużo takich witryn, niezmiernie gigantycznym powodzeniem weseli się portal, który pomoże nam w skutecznym korzystaniu z komputera a także sieci. Na jego łamach dowiemy się takich ważnych rzeczy jak np. do czego służą skróty klawiszowe a także jak z nich efektywnie korzystać, aby przyśpieszyć codzienną pracę. Wśród internautów są osoby, jakie biegle posługują się takimi rozwiązaniami, są również osoby, jakie nie mają pojęcia o tym, że aby skopiować tekst nie musimy klikać prawym przyciskiem myszy a także rozwinąć listę na jakiej znajduje się komenda – kopiuj.

Nie musimy tego robić, wystarczy po zaznaczeniu tekstu, czy obrazka zastosować skrót – ctl C. Taka wiedza pozwala zdecydowanie przyśpieszyć pracę biurową, sporządzanie notatek, przygotowywanie dokumentów. Portal poradnikowy jest pełen innych wartościowych wskazówek dla każdego. Przykładem zdoła być odzyskiwanie danych po formacie a także jej zastosowanie. Na ogół nie wykorzystujemy całego potencjału tego peryferyjnego urządzenia.

Nie wiemy jak efektywnie wykorzystać rolkę w myszce, nie wiemy również jak poradzić sobie bez myszki, kiedy np. ulegnie awarii. Taką wiedzę otrzymamy na łamach serwisu, w ciągu kilku chwil. Twórcy portalu dzielą się również wiedzą na temat tego jak przyśpieszyć komputer, w jaki sposób sprawić, aby się nie zacinał. O ile częstokroć korzystamy z sieci a także komputera ta strona będzie dla nas wręcz zbawienna.